Canis pro Fortuna - FCI kennel Americký bezsrstý teriér a Peruánský naháč

Vrh "A" / Litter A

Maminkou vrhu "A" bude naše jch., ch. American Agonia Roztocká hvězda a tatínkem krásný bílý pejsek s černými flíčky - jedná se o zahraniční krytí s hodnotou innbreedingu 0% ve 4 generacích.

Krycího pejska jsem vybírala zodpověďně skoro 2 roky a když už jsem to začala skoro vzdávat objevil se tu ten pravý :) Chtěla jsem pejska malého - velikostně tak akorát k Elince, s garancí že nebude mít opravdu žádné chloupky a že bude mít všechny zoubky a že nebude alespoň ve 4 generacích nijak s Elinkou příbuzný. Krytí už je skoro na spadnutí a já doufám, že se nám první vrh vydaří a že nám dá Elinka krásná miminečka.

V případě zájmu o podrobnosti se na mne neháhejte obrátit. Detaily ohledně krycího pejska si zatím nechám z osobních důvodů pro sebe, ale jamile bude nakryto, určitě se vše dozvíte.

Oba rodiče jsou zdravotně testovaní s těmi nejlepšími výsledky: PLL: Clear a Luxace patelly: 0-0. Vzhledem k velikosti rodičů očekáváme štěňátka do 34 cm v kohoutku s váhou kolem 6-6,5 kg. Samozřejmě příroda a genetika mohou udělat své. Co se týče barviček, tak s největší pravděpodobností budou štěňátka bílá s flíčky.

***************************************************

We plan puppies in autumn 2018!

Mother will be our czech and polish champion American Agonia Roztocká hvězda and father will be very beautiful white/black/tan - piebald male. Inbreeging coeficient is 0% in 4 genrations; 0,39% in 5 generations and 2,2% in 6 generations! Ancestor Loss Coefficient in 4generations: 100% and 96,77% in 5 generations! Both parents are fully tested: PLL: Clear, PRA-prcd: Clear, DM: Without mutation. Patellas: 0/0. We expect piebald puppies!